Pisaliśmy już o wydarzeniach muzycznych – dziś przypominamy o sportowych. Pozytywne współzawodnictwo, uparte dążenie do celu, pokonywanie własnych słabości, systematyczność treningów. To owocuje nie tylko w czasie zawodów, ale i w codzienności, wyrabiając dobre nawyki. Poza tym sportowe zmagania w takiej ekipie to czysta przyjemność!

  • Tydzień temu młodzież mierzyła swoje zdolności podczas trójboju strzeleckiego. Celność strzałów, precyzja i siła rzutu „granatem” – tych wyzwań nasi uczestnicy się nie wystraszyli.
  • 11 listopada godz. 11:11 to już stały termin corocznego Łódzkiego Biegu Niepodległości. Tym razem będzie to już 4. edycja zmagań w parku im. Józefa Piłsudskiego. Nie zabraknie pamiątkowych medali i wspomnień o bohaterach Niepodległej. Na pięciokilometrowej trasie mile widziani są także kibice – zapraszamy zatem do uczestnictwa!
  • Bieg na orientację w barwach narodowych to nasza kolejna propozycja. W lesie łagiewnickim harcerze będą walczyć w sztafecie, sprincie i klasycznym biegu o tytuł drużyny mistrzowskiej.

Również podczas innych naszych wydarzeń można poczuć sportowego ducha. Któryż z uczestników gry miejskiej ani razu nie potruchtał do punktu? 🙂 Najważniejsze jest jedna to, że dla nas od osiągniętych wyników bardziej liczy się dobra zabawa, wzajemna pomoc i walka fair play.  foto: Klub Alaska.

Komentowanie zablokowane