Tydzień Patriotyczny to cały sztab zaangażowanych osób. W akcji uczestniczy wiele organizacji i instytucji.

Poniżej chcemy przedstawić każdą z nich.

Lista nie jest zamknięta – z Twoją pomocą kolejna edycja Tygodnia Patriotycznego może być jeszcze ciekawsza!

Tegoroczna edycja Tygodnia Patriotycznego

 


Tydzień Patriotyczny 2015


Łódź


Główny Organizator

ZHR Okręg ŁódzkiZHR Okręg Łódzkiczytaj dalej

Główny organizator Tygodnia Patriotycznego. Czynnie włączając się w służbę Bogu i Ojczyźnie, między innymi poprzez wychowanie młodzieży, bezustannie pielęgnuje wartości patriotyczne w młodych Polakach.


Patronaty

 


Współorganizatorzy

SKPJP w ŁodziSKPJP w Łodziczytaj dalej

Celem głównym Komitetu jest rozpowszechnianie idei Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz zaszczepianie w młodym pokoleniu Polaków ducha patriotyzmu.

ZS Oddział ŁódźZS Oddział Łódźczytaj dalej

Celem statutowym Związku jest przygotowanie członków do służby krajowi, także w szeregach formacji mundurowych. Prowadzone są szkolenia ogólne oraz specjalistyczne, kursy i obozy z zakresu wiedzy obronnej i wojskowej.

ZLPiIR Oddział ŁódźZLPiIR Oddział Łódźczytaj dalej

Głównym celem działalności Związku jest kontynuacja tradycji Legionów Polskich Piłsudskiego oraz podtrzymywanie idei niepodległościowych Marszałka. W swoich działaniach Związek stara się pogłębiać świadomość społeczną o historii Legionów.

KS AlaskaKS Alaskaczytaj dalej

Klub Sportowy Alaska zrzesza ludzi, którzy są miłośnikami psów zaprzęgowych oraz kochają sport i aktywny tryb życia.

Kompanja BrusKompanja Brusczytaj dalej

Łódzkie Stowarzyszenie Miłośników Militariów – Kompanja Brus to grupa zapaleńców, którzy zaopiekowali się Łódzkim Schronem na Brusie i urządzili w niej wystawę militariów.

Młodzież WszechpolskaMłodzież Wszechpolskaczytaj dalej

Młodzież Wszechpolska jest stowarzyszeniem skupiającym młodych ludzi, którym bliska jest miłość do naszej ojczyzny.

Patriotyczna ŁódźPatriotyczna Łódźczytaj dalej

www.patriotycznalodz.pl to strona dla wszystkich łódzkich patriotów: tych, którzy coś organizują i chcą to rozpropagować oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się co się dzieje w Łodzi.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 3Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 3czytaj dalej

Ośrodek jest publiczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży, które z powodu zaburzeń rozwojowych, trudności w uczeniu się i zaburzeń w funkcjonowaniu, wymagają stosowania specjalnej organizacji nauki, metod pracy oraz specjalistycznej pomocy psychoedukacyjnej.


Partnerzy

IPNIPNczytaj dalej

Instytucja naukowa, która od lat merytorycznie wspiera nasze działania. Nieoceniona wiedza i umiejętności pracowników IPN są mocnym fundamentem działania Tygodnia Patriotycznego.

ManufakturaManufakturaczytaj dalej

Trudno wyobrazić sobie Łódź bez Manufaktury. Centrum stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. Manufaktura to: muzea, kina, dyskoteki ponad 250 butików i sklepów, kilkadziesiąt restauracji. 

Bałucki Ośrodek Kultury RondoBałucki Ośrodek Kultury Rondoczytaj dalej

Obok organizacji aktywnych form spędzania czasu wolnego, ważnym obszarem działalności ośrodka jest promocja młodych twórców. 

Muzeum Powstania WarszawskiegoMuzeum Powstania Warszawskiegoczytaj dalej

Muzeum Powstania Warszawskiego otwarto w sześćdziesiątą rocznicę wybuchu Powstania, jest wyrazem hołdu warszawiaków wobec tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej stolicę.  


Projekt współfinansowany przez:

to Top