Tydzień Patriotyczny to cały sztab zaangażowanych osób. W akcji uczestniczy wiele organizacji i instytucji.

Poniżej chcemy przedstawić każdą z nich.

Lista nie jest zamknięta – z Twoją pomocą kolejna edycja Tygodnia Patriotycznego może być jeszcze ciekawsza!

Tegoroczna edycja Tygodnia Patriotycznego

 


Tydzień Patriotyczny 2014


Łódź


Główny Organizator

ZHR Okręg ŁódzkiZHR Okręg Łódzkiczytaj dalej

Główny organizator Tygodnia Patriotycznego. Czynnie włączając się w służbę Bogu i Ojczyźnie, między innymi poprzez wychowanie młodzieży, bezustannie pielęgnuje wartości patriotyczne w młodych Polakach.


Patronaty Honorowe

 

 


Współorganizatorzy i Partnerzy

SKPJP w ŁodziSKPJP w Łodziczytaj dalej

Celem głównym Komitetu jest rozpowszechnianie idei Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz zaszczepianie w młodym pokoleniu Polaków ducha patriotyzmu.

ZS Oddział ŁódźZS Oddział Łódźczytaj dalej

Celem statutowym Związku jest przygotowanie członków do służby krajowi, także w szeregach formacji mundurowych. Prowadzone są szkolenia ogólne oraz specjalistyczne, kursy i obozy z zakresu wiedzy obronnej i wojskowej.

ZLPiIR Oddział ŁódźZLPiIR Oddział Łódźczytaj dalej

Głównym celem działalności Związku jest kontynuacja tradycji Legionów Polskich Piłsudskiego oraz podtrzymywanie idei niepodległościowych Marszałka. W swoich działaniach Związek stara się pogłębiać świadomość społeczną o historii Legionów.

IPNIPNczytaj dalej

Instytucja naukowa, która od lat merytorycznie wspiera nasze działania. Nieoceniona wiedza i umiejętności pracowników IPN są mocnym fundamentem działania Tygodnia Patriotycznego.

ManufakturaManufakturaczytaj dalej

Trudno wyobrazić sobie Łódź bez Manufaktury. Centrum stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. Manufaktura to: muzea, kina, dyskoteki ponad 250 butików i sklepów, kilkadziesiąt restauracji. 

Bałucki Ośrodek Kultury RondoBałucki Ośrodek Kultury Rondoczytaj dalej

Obok organizacji aktywnych form spędzania czasu wolnego, ważnym obszarem działalności ośrodka jest promocja młodych twórców. 

FortecaFortecaczytaj dalej

Forteca – historyczno-patriotyczny zespół rockowy, którego jedynym motywem twórczości jest okres okupacji Niemieckiej. Zespół tworzy własne teksty piosenek, jak i czerpie teksty z bogatej twórczości poetów tworzących w okresie II wojny światowej tj.: K.K. Baczyński, W. Broniewski, czy F. Konarskiego.

Studenci dla RzeczpospolitejStudenci dla Rzeczpospolitejczytaj dalej

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczpospolitej jest organizacją zrzeszającą studentów i absolwentów polskich szkół wyższych o poglądach konserwatywnych, której celem jest krzewienie patriotyzmu i budowanie społeczeństwa obywatelskiego.

KS AlaskaKS Alaskaczytaj dalej

Klub Sportowy Alaska zrzesza ludzi, którzy są miłośnikami psów zaprzęgowych oraz kochają sport i aktywny tryb życia.

Pograjka ŁódzkaPograjka Łódzkaczytaj dalej

„Pograjka Łódzka” to projekt edukacyjno-artystyczny poświęcony promocji kultury ludowej w postaci cyklu intensywnych spotkań, warsztatów, potańcówek.

góra strony


Świebodzin


Patronat


Organizatorzy i Partnerzy

góra strony


Lublin


Główny Organizator


Współorganizatorzy i Partnerzy

 


Patronat Medialny

to Top