Trójbój Strzelecki

• Łódź, Strzelnica LOK, ul. Konstantynowska 1

REGULAMIN ZAWODÓW „TRÓJBOJU STRZELECKIEGO”

1. Organizatorami „Trójboju strzeleckiego” są Związek Strzelecki Oddział Łódź im. kpt. S. Pogonowskiego oraz Klub Strzelecki „Dziesiątka” LOK.
  2. Zawody odbędą się dnia 4 listopada 2017 roku, o godz. 10.00 na strzelnicy LOK przy ul. Konstantynowskiej 1 w Łodzi.
  3. Zbiórka uczestników o godz. 9.45 w miejscu zawodów.
  4. W zawodach mogą wziąć udział drużyny składające się z młodzieży strzeleckiej, harcerskiej, szkół ponadgimnazjalnych oraz trzecich klas szkół gimnazjalnych.
  5. Drużyny składają się z czterech osób, w tym dowódcy.
  6. Zgłaszając się do zawodów należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adresem https://goo.gl/forms/WwJsuqIWHSPXpnKC2, do dnia 2 listopada 2017 r.
  7. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz listę imienną jej członków, ze wskazaniem dowódcy drużyny.
  8. Każda ze szkół może wystawić maksymalnie trzy drużyny.
  9. Zawody odbywają się w trzech konkurencjach:
    • strzelanie z kbks 50 m,
    • pojedynek strzelecki (każda drużyna z każdą),
    • rzut granatem z 20 m do celu.
  10. O liczbie zdobytych punktów decydować będzie miejsce zajęte w każdej konkurencji. Za pierwsze miejsce drużyna otrzymuje N punktów, gdzie N oznacza liczbę startujących drużyn. Za drugie N–1, za trzecie N–2 itd.
  11. O końcowej kolejności miejsc decyduje suma zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów decyduje miejsce zajęte w pojedynku strzeleckim.
  12. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów.
  13. Każdy z uczestników zobowiązany jest przestrzegać regulaminu strzelnicy oraz wykonywać polecenia organizatorów.
  14. W przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń do „Trójboju strzeleckiego”, przekraczającej możliwości organizacyjne, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń.

Relacja z 2016 roku:

Relacja z 2015 roku:

Trójbój strzelecki został zorganizowany przez Oddział Łódź Związku Strzeleckiego oraz Klub Strzelecki „Dziesiątka”…

Posted by Tydzień Patriotyczny on 14 listopada 2015

Relacja z 2014 roku