„Skry Niepodległości” – ognisko na Rynku Manufaktury

• Łódź, ul. Drewnowska 58, Manufaktura

„Skry Niepodległości” – ognisko na Rynku Manufaktury

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Tuż po Śpiewankach Łódzkich będziemy mogli spotkać się przy wspólnym ognisku zorganizowanym przez Łódzką Chorągiew Harcerek ZHR w ramach akcji “Skry Niepodległości”. Podczas tegorocznego ogniska na rynku Manufaktury będziemy mogli wspólnie uczcić tegoroczną rocznicę odzyskania niepodległości, poczuć ducha patriotyzmu oraz wspólnie usiąść przy ognisku, które jest tak ważnym symbolem.

Ten punkt Pikniku Niepodległościowego jest dla harcerzy, harcerek, zuchów i zuchenek przygotowaniem do wspólnych obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Realizacja programu „Niepodległa 1918 -2018”  wpisuje się w najważniejsze zadanie dla naszej Ojczyzny – budowę więzi (połączonej z kulturą i kształtującymi ją doświadczeniami), poglądów oraz przekonań. Wartości, które zawarte są w prawie harcerskim, są podstawą budowania Niepodległej Polski.