„OGRAJ HISTORIĘ!” – Rozgrywki planszowe

• Gminna Biblioteka Publiczna, Rogów

Dla kogo? Dla całych rodzin, paczki przyjaciół, bliskich i sąsiadów.

Tydzień Patriotyczny znany jest już w Łodzi i wielu innych polskich miastach. W tym roku po raz pierwszy mieszkańcy Rogowa i okolic będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniach Tygodnia Patriotycznego w swojej miejscowości.

Rozgrywki Planszowe – są doskonałą okazją do poznania Polski na nowo na planszach gier.

Mają na celu przybliżenie tematyki historycznej w nowoczesnej i ciekawej formie, a przede wszystkim dobrą zabawę w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół. Chcielibyśmy, aby udział w Rozgrywkach był impulsem do lepszego poznania naszej tożsamości narodowej i spędzania czasu w niecodzienny sposób. Zachęcamy wszystkich miłośników gier planszowych i nie tylko do wspólnej gry!

Informacje również na: https://www.facebook.com/events/726683970770758/

Organizatorzy: I Rogowska Drużyna Harcerek „Silva” i III Rogowska Drużyna Harcerzy „Wataha”