IV Rozgrywki Planszowe „Historia na Planszy”

  • 14:00
  • Łódź, Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18
Historia na planszy!
Już po raz czwarty w ramach Tygodnia Patriotycznego, ruszają Rozgrywki Planszowe – będące doskonałą okazją do poznania Polski na nowo na planszach gier.
 
Rozgrywki mają na celu przybliżenie tematyki historycznej w nowoczesnej i ciekawej formie, a przede wszystkim dobrą zabawę w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół.
 
Chcielibyśmy, aby udział w Rozgrywkach był impulsem do lepszego poznania naszej tożsamości narodowej i spędzania czasu w niecodzienny sposób. Zachęcamy wszystkich miłośników gier planszowych i nie tylko do wspólnej gry.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych miłej atmosfery z nutą rywalizacji do Planszowej Kawiarenki. Listopadowe popołudnie przepełnione będzie historią, gorącą herbatą i pysznym ciastem. Każdy znajdzie u nas grę dla siebie, planujemy też Turniej Mistrzów Planszówek.
Ponadto dla najmłodszych przygotowaliśmy Patriotyczny Kącik z kolorowankami, czytankami i konkursami, a dla starszych wystawę historyczną.
Zapraszamy rodziny, paczki przyjaciół, sąsiadów, zastępy i gromady zuchowe.
Wydarzenie potrwa od godziny 14 do 20:00.

REGULAMIN

WYKAZ GIER


 

Relacja

 


Relacje z lat ubiegłych

 

Relacja 2015:

CZYTANKI PATRIOTYCZNE organizowaliśmy w ramach Tygodnia Patriotycznego po raz pierwszy. Miały one zachęcić do wspólnego…

Posted by Tydzień Patriotyczny on 8 listopada 2015II Rozgrywki Planszowe „Historia na Planszy” (2014 r.)

 

 

I Rozgrywki Planszowe „Historia na Planszy” (2013 r.)