Bieg na orientację

• Łódź, start na Stadionie Kolejarza, dojście od ulicy Srebrzyńskiej 95 (51°46'19.0"N 19°24'38.3"E)

13 listopada w parku na Zdrowiu odbędzie się drugi bieg 3 sezonu naszej ZHR-owskiej Ligi Biegów na Orientację „4 PORY ROKU”

Jak zwykle o godz. 10:00 spotykamy się na starcie(start na stadionie kolejarza, dojście od ulicy Srebrzyńskiej 95 (51°46’19.0″N 19°24’38.3″E)) aby rozpocząć rywalizację o nowe punkty i nowe nagrody.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ

Zapraszam wszystkie harcerski, harcerzy, instruktorki i instruktorów oraz sympatyków ZHR-u.

Konkurencja odbędzie się w czterech kategoriach:
1. ochotniczka i młodzik (roczniki 2004 i później) – patrole dwuosobowe lub indywidualnie
2. tropicielka i wywiadowca (roczniki 2002-2003) – indywidualnie
3. samarytanka i ćwik (roczniki 2001-2000)  – indywidualnie
4. open K i open M (roczniki 1999 i wcześniej) – indywidualnie
Wpisowe to 5 zł od patrolu/osoby

Za udział i zajęcie miejsca będą przyznawane punkty do klasyfikacji pucharowej. Za zwycięstwo i najlepsze miejsca w całym cyklu w każdej kategorii przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Listopadowe zawody są organizowane w ramach Tygodnia Patriotycznego a ich głównym sponsorem jest firma Regatta. Nagrodami za pierwsze miejsce są vouchery do sklepu Regatta i Dare2b
Przypominamy iż w tegorocznym sezonie jest prowadzona indywidualna klasyfikacja pucharowa w każdej kategorii, oraz jako nowość,  klasyfikacja drużyn żeńskich i męskich. Punkty czterech najlepiej sklasyfikowanych zawodników z drużyny, w każdej kategorii każdych zawodów, będą sumowane do klasyfikacji drużynowej.

Na zakończenie sezonu najlepsza drużyna żeńska i najlepsza drużyna męska dostanę w nagrodę nowy namiot „dycha”.

Na facebook’u można śledzić najnowsze informacje

Serdecznie zapraszamy!

Przekaż tę informację do wszystkich, których uznasz za zainteresowanych i wszystkich, których chcesz zainteresować bieganiem na orientację – PRZECIEŻ WIESZ, ŻE WARTO.