Akcja Flaga

• Łódź

flaga

Jeszcze nie masz swojej flagi?

Flagi możesz nabyć od grona harcerek i harcerzy, którzy będą z nimi obecni w wielu miejscach na terenie miasta, przede wszystkim podczas wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Patriotycznego. Mamy niesamowitą okazję pokazać światu jak ważna jest dla nas świadomość historyczna!

O Akcji Flaga w 2011 roku możecie obejrzeć krótki reportaż (od 6:32):

Czym jest flaga ?

Flaga jest to bardzo ważny element naszej historii i tradycji. Praktycznie od zawsze towarzyszy nam w najważniejszych wydarzeniach z dziejów naszego kraju. Jest i zawsze była obecna przy różnego spotkaniach wagi państwowej, bitwach czy sojuszach.

Jest to symbol, który tworzy nasz naród unikatowym i niepowtarzalnym. Symbol dzięki któremu przy okazji zerknięcia w jego stronę powinniśmy przypominać sobie jaka była nasza historia i jak cenny wśród nas jest patriotyzm i dbanie o idee jakie naniosła historia.

Więcej o fladze – w naszym patriotycznym ABC.

Jeśli tylko chcesz możesz zadbać o to by ten symbol był obecny również w Twoim mieszkaniu i okolicy. Daj przykład jak ważny jest patriotyzm dla Ciebie i Twojej rodziny i wywieś flagę gdy tylko nadarzy się ku temu okazja, a ta okazja nadchodzi właśnie teraz!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!